Kaip žaisti domino?

  1. Giedrius sako:

    Dažniausiai neturėdami ką daryti, norime ką nors pažaisti. Noriu jums pasiūlyti pažaisti domino.

    Šiam žaidimui reikia ne mažiau nei dviejų žaidėjų ir vieno domino rinkinio. Kauliukai užverčiami, dedami ant stalo ir sumaišomi. Tuomet žaidėjai traukia po vieną domino kauliuką ir kiekvienas suskaičiuoja savo ištraukto kauliuko taškų sumą. Ištraukęs didesnį skaičių partneris pradeda žaidimą. Abu žaidėjai ištraukia po 7 kauliukus ir vienas kitam jų nerodo. Pradedantysis žaidėjas deda vieną atverstą kauliuką ant stalo, o kitas gali dėti tik tokį kauliuką, kuris turi tokį patį skaičių, kaip ir ant stalo gulinčio kraštinio kauliuko pusė. Žaidimas baigiamas, kai vienas iš žaidėjų nebeturi kauliukų arba kai abu žaidėjai nebeturi ėjimų. Tokiu atveju nugalėtoju tampa žaidėjas, kurio kauliukų taškų suma yra mažesnė. Laimėtojas gauna tiek taškų, kiek gaunama sudėjus pralaimėjusiojo kauliukų taškus. Dažniausiai žaidžiama iki 50 arba 100 taškų.

  2. Jadvyga sako:

    Domino žaisti išties nesunku, todėl šį žaidimą turėti namuose patartina kiekvienam, kadangi tai gali tapti puikiu išsigelbėjimui nuo nuobodulio. Žaidimo esmė paprasta – žaidimo dalyviai turi po 7 kauliukus, kuriuos deda ant stalo priklausomai nuo ant jo esančios jau padėtų kauliukų kombinacijos. Žaidimo laimėtojas – kauliukų nebeturintis žaidėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>