Kiek kainuoja proteino papildai?

 1. administratorius sako:

  proteinas kaina

  Apie baltymų naudą tikriausiai pasakoti nereikia, nes kiekvienas supranta, kokie jie svarbūs ne tik augančiam, bet ir apskritai kiekvieno žmogaus organizmui. Gamtoje baltymų galima gauti iš įvairios mėsos, žuvies, pieno produktų, pavyzdžiui, to paties pieno, kiaušinių ar varškės. Tačiau kartais proteino žmogaus kūnui yra negana, ypač jeigu žmogus yra sportuojantis ir nori, kad jo raumenų masė didėtų. Tokiu atveju į pagalbą pasitelkiami proteino papildai. Proteino papildai papildo žmogaus kūną baltymais, juos reikia vartoti taip, kaip nustatyta, tačiau rekomenduojamos paros normos neviršyti. Visgi, daug kam aktualus klausimas išlieka – kiek gi kainuoja proteino papildas ir ar tikrai verta į juos investuoti bei įsigyti?

  Proteino nauda

  Norintiems užsiauginti didesnius ir gražesnės struktūros raumenis, baltymai yra maisto papildas numeris vienas. Proteiną patariama vartoti iškart po treniruotės, kad raumenys greičiau atsigautų, kad greičiau atsitaisytų po pažeidimų. Taip pat proteinas yra naudingas ir metantiems svorį, kadangi papildo organizmą baltymais. Šis sporto papildas yra vartojamas ir dėl to, kad svarbus kūno atsistatymui, jis atstato ne tik raumenis po treniruotės, bet ir plaukus, odą, sausgysles, audinius ir apskritai visą kūną.

  Proteino kaina

  Maisto papildų kainos yra labai įvairios, jos skiriasi net kiekvieno papildus parduodančios įmonės svetainėje. Proteinas kaina skiriasi vienas nuo kitų. Pati kaina priklauso nuo daugelio dalykų, tokių kaip sudėtis, gamintojas ir, žinoma, kiekis. Neretai papildai būna pardavinėjami didesnėse pakuotėse, kad jų užtektų bent porai mėnesių ir nereiktų dažnai pirkti. Proteinas gali kainuoti nuo kelių iki keliasdešimt eurų, jis yra skirtas tiek vyrams, tiek moterims, tačiau kartais galima rasti įmonių, kurios prekiauja tik venai kuriai nors lyčiai skirtais maisto papildais. Būtinai žiūrėkite, kokios sudėties yra proteino papildai, nes proteino kainą irgi tai gali lemti. Svarbu, kad juose nebūtų daug cukraus, jeigu yra įvairių papildų – tai tik privalumas, nes juos vartojant organizmas gauna ir kitų reikiamų medžiagų.

  Jeigu nieko nenusimanote apie papildus, bet žinote, kad jums jų reikia, visada galite pasitarti su savo sporto treneriu ar mitybos specialistu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>