Kiekvienam kambariui skirtingos grindys

 1. administratorius sako:

  grindu danga

  Kiekvieną gyvenamąjį būstą galima suskirstyti į keletą zonų: darbo, svečių, poilsio ir prieškambario. Skirtingos zonos- skirtinga ir grindų danga. Prieškambario grindys turi būti gana atsparios trinčiai, nes šioje zonoje nusėda visas purvas, parnešamas iš gatvės su batais, čia geriausiai tiktų laminatas jis atsparus drėgmei, plovimui, dulkėms. Įvairūs atspalviai leidžia pritaikyti šią dangą, prie bet kokio interjero. Virtuvėje galima kloti plyteles, o kuriant interjerą dėl atspalvių ir formos įvairovės labiausiai tiks keramikinės plytelės. Vonioje puikiai tiks kamštinė danga, įvairūs vandeniui atsparūs kilimėliai. Svetainėje geriausiai tiks parketo grindys, naudojant įvairios rūšies medį nuo beržo iki bambuko ir raudonmedžio, galima sukurti nepakartojamą grindų paveikslą. Labai svarbu renkantis parketo laką, kad jis būtų atsparus dėvėjimuisi ir būtų elastingas, svarbi savybė yra lako ekologiškumas.

  Kokie medinių grindų klijavimo būdai?

  1 būdas: paprastas, ekonomiškas ir patikimas klojimo būdas, kai medinės grindys klijuojamos tiesiai prie gerai išlyginto betoninio pagrindo. Prie betoninio pagrindo medines grindis dažnai galima klijuoti naujos statybos butuose, individualiuose namuose ir kituose objektuose, kur nereikalingas papildomas pagrindo lyginimas ar pakėlimas.

  2 būdas: Tarp medinės grindų dangos ir betoninio pagrindo galima klijuoti specialius komfortą padidinančius paklotus. Kamščio- gumos ir kiti komforto didinimui skirti paklotai pasižymi geomis akustinėmis savybėmis, jie sugeria ir slopina žingsnių garsą bei suteikia grindims minkštumo.

  3 būdas: medinių grindų klojimas naudojant OSB plokštę ar fanierą. OSB plokštė ar faniera dažnai lyginami senos statybos patalpų pagrindai, nuo kurių buvo nuimamas linoleumas, senos medinės grindys ar kita danga.

  4 būdas: medinių grindų klojimas ant lagių iš esmės naudojamas senuose pastatuose, esant labai nelygiam betoniniam pagrindui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>