Klasikiniai ar modernūs vestuviniai žiedai?

  1. Jonė sako:

    Vestuviniai žiedai – simbolinę reikšmę turintis papuošalas, nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto. Šis papuošalas rodo, kad asmuo yra susituokęs, jaunųjų žiedai simbolizuoja vienybę, meilę ir gyvenimą kartu. Kažkada vienintelis vestuvinių žiedų pasirinkimas buvo (o gal reikia sakyti, kad pasirinkimo nebuvo?) – 4–6 mm pločio raudono aukso vestuviniai žiedai be jokių papuošimų, vienodi vyrui ir moteriai. Šiais laikais galimas žymiai platesnis vestuvinių žiedų pasirinkimas dėl įvairesnių gamybos technologijų, medžiagų įvairumo ir juvelyrų kompetencijų. Tačiau vieni vis dar renkasi klasikinius vestuvinius žiedus, o kiti – eksperimentuoja. Taigi į ką atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti vestuvinius žiedus, kad vėliau nereikėtų gailėtis?

    Pirmiausia, žinoma omenyje reikia turėti, kad vestuviniai žiedai yra nešiojami visą laiką kiekvieną dieną. Todėl jie turi būti patogūs, lengvi, tinkamo dydžio ir lengvai prižiūrimi bei valomi. Jie negali būti ir per ploni, nes yra galimybė lankstytis ir sulūžti, negali būti labai išsikišusių elementų, nes toks žiedas trukdys kasdienei veiklai – klius už drabužių, plaukų, o ir pats žiedas labai raižysis. Žiedas labai raižysis ir tokiu atveju, jei žiedas bus labai platus, nes tada su paviršiais liesis plati žiedo dalis. Gilūs raižiniai ir kiti ažūriniai raštai gerai kaupia nešvarumus, todėl susitaikykite su tuo, kad tokį žiedą reikės nuolat valyti arba rinkitės kitą variantą.

    Bet kokiu atveju, kokį žiedą bepasirinktumėte – klasikinį ar modernaus dizaino, svarbiausia, kad tai vyktų abiejų sutuoktinių noru ir sutikimu. Apsvarstę finansines ir žiedų priežiūros galimybes galite rasti Jums puikiai tinkančius ir abiejų sutuoktinių poreikius atitinkančiu žiedus. Tačiau turite žinoti, kad vestuviniams žiedams taupyti nereikėtų, nes žiedas yra nešiojamas kasdien, todėl jis dėvisi, palyginti, greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>