Ko Jums nepasako batų pardavėjai?

 1. Viktorija sako:

  Geros avalynės pasirinkimas reikalauja laiko bei smulkmenų įvertinimo ir tai yra visiškai natūralu. Žinoma, visada verta tartis ir su pardavėjais, kurie gali padėti kiekvienam klientui rasti labiausiai jos kojos poreikius tenkinantį variantą, galiausiai, suteikti kitą išsamią informaciją, kuri padės rasti batus ilgiems metams.

  Pirkti batus internetu – geriausia

  Jeigu artėjant rudeniui Jums reikalingi geros kokybės batai – tokiu atveju jų ieškoti siūlome čia: https://www.miestomada.lt/279-aulinukai-su-kulnu. Platus pasirinkimas kiekvienam.

  O mes aptarsime svarbiausius niuansus, kuriuos dažniausiai nutyli pardavėjais ir tikimės, kad tai padės rasti tokius batus, kurie Jums tarnaus ilgai ir tuo pačiu puikiai atrodys ant kojos.

  Klausti – visada verta

  Elektroninėse prekybos vietose dirbantys specialistai dažniausiai turi kur kas daugiau kompetencijos pasiūloje nei tie, kurie dirba fizinėse prekybos vietose. Paprasčiausiai el. prekyboje išlaikomi kur kas glaudesni santykiai su darbuotojais, jiems siūlomos geresnės darbo sąlygos, tad natūralu, kad jie yra labiau suinteresuoti mokytis. Štai todėl siūlome nebijoti klausti, kadangi jie tikrai padės rasti tinkamus batus ir tuo pačiu mielai atsakys į klausimus, kurie dažniausiai ne tik padeda tobulėti, tačiau gauti gerus įvertinimas ir galiausiai – taip kyla jų alga. Tad klausdami – darote paslaugą.

  Batų grąžinimo garantija

  Tikrai ne visos prekybos vietos akcentuoja, kad batus galima grąžinti per 14 d.d. tokiu atveju, kai gavote ne tai, kas buvo tikėtasi. Tačiau reikia atsiminti, kad, visgi, tokią galimybę turi visi, tad ir atsiradus poreikiui – ja galima pasinaudoti. Jeigu prekybos vietoje akcentuojama, kad batai nebus priimti atgal – visada galima kreiptis į Vartotojų teises.

  Batų priežiūros priemonės – ne dėl mandagumo

  Daugeliui žmonių atrodo, kad perkant tiek internetu, tiek fizinėse prekybos vietose siūlomos batų priežiūros priemonės tik dėl didesnių pardavimų. Tačiau tai nėra tiesa. Jos siūlomos dėl to, kad stengiamasi žmonėms suteikti geros kokybės batus, kurie juos tinkamai prižiūrint – tarnaus ilgiau. Tokiu atveju žmonės liks patenkinti tuo, ką gavo ir dar kartą grįš į prekybos vietą. Taigi, viskas ne dėl pelno, tačiau dėl geros reputacijos, kurios siekia visi prekybininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>