Ko reikia gražiai šypsenai?

 1. Simona sako:

  Graži šypsena puošia ir suteikia pasitikėjimo savimi. Gražios šypsenos pagrindas, žinoma – dantys. Todėl kiekvienas savimi besirūpinantis žmogus, jiems skiria pakankamai daug dėmesio. Puikiai atrodantys dantys turi būti sveiki, gražios formos ir balti. Norint gražių dantų reikia ne tik juos kasdien prižiūrėti, kruopščiai valyti, bet ir laikytis kitų rekomendacijų. Apie jas ir pakalbėkime.

  Tinkama mityba

  Tikriausiai kiekvienas žino, kad dantims kenkia saldumynai, tad stenkitės juos riboti. Tačiau yra ir daugiau produktų, kuriuos dažnai vartojant dantims gali būti sukelta sunkiai pataisoma žala. Dantys tamsėja nuo kavos, vyno, juodosios arbatos bei tabako. Vartojant daug rūgščių produktų, tokių kaip citrinos, greipfrutai, marinuoti agurkai bei gazuoti gėrimai gali būti pažeistas dantų emalis.

  Lankymasis pas odontologą

  Turėti gražius dantis be odontologo pagalbos praktiškai yra neįmanoma. Klaidinga manyti, kad pas šį specialistą verta apsilankyti tik turint dantų problemų ar pajutus skausmą. Net ir esant sveikiems dantims odontologas gali pasiūlyti puikių sprendimą, kurie dar labiau pagerins jų būklę, pavyzdžiui, dantų higienos ar balinimo procedūros. Na, o jei dantų būklė ideali, rekomenduoja pas odontologą apsilankyti profilaktiškai bent kartą per 6 mėnesius. Svarbu pasirinkti tikrai gerą specialistą. Profesionaliomis odontologų paslaugomis garsėja Šiauliai. Tad jei savo mieste nerandate tinkamo specialisto, dėl kvalifikuotų paslaugų verta nuvažiuoti ir už savo miesto ribų.

  Tinkama priežiūra

  Norint gražios šypsenos dantis reikia prižiūrėti maksimaliai ir atsakingai. Kruopščiai valykite dantis du kartus per dieną, naudokite tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį. Po kiekvieno valgio išskalaukite burną arba pakramtykite becukrės kramtomosios gumos. Rinkitės kokybišką, ne per kietą dantų šepetėlį, kurį rekomenduojama keisti ne rečiau kaip kas 3 mėnesius. Taip pat nepamirškite valyti liežuvio, nes ant jo esančios bakterijos gali sukelti dantenų ligas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>