Kodėl sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams reikia specialaus pašaro?

 1. Simona sako:

  Kačių sterilizacija ir katinų kastracija – tai procedūra, kuri padeda išvengti nepageidaujamo gyvūnų prieaugio. Operacija yra gana nesudėtinga, po kurios augintinis labai greitai atsigauna, tačiau po šios procedūros vertėtų pasirūpinti specialiu maistu, kuris yra skirtas sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams. Galima išskirti kelias pagrindines priežastis, kodėl tokiems gyvūnams reikalingas specialus maistas: jas netrukus aptarsime.

  Mažesnis kalorijų kiekis

  Po kastracijos ar sterilizacijos augintinis sunaudos mažiau energijos, kuri buvo reikalinga partnerio paieškoms. Po operacijos tai tampa neaktualu, todėl ilgainiui jūsų augintinis gali nutukti. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasirinkti tokį pašarą, kuris yra skirtas būtent kastruotiems ir sterilizuotiems gyvūnams.

  Nutukimo prevencija

  Tokiame katėms skirtame pašare kalorijų kiekis yra mažesnis, todėl bus paprasčiau palaikyti optimalų augintinio svorį. Nutukimas – gana dažna problema, kuri lemia didesnę sąnarių bei širdies apkrovą. Jei norite palaikyti puikią augintinio sveikatą, turėtumėte pakankamai dėmesio skirti jo svorio kontrolei.

  Lengviau virškinamas maistas

  Specialiame pašare yra didesnis ląstelienos kiekis, todėl toks maistas yra kur kas lengviau virškinamas. Sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams skirtame pašare yra visų jūsų augintiniui reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, todėl nebereikia rūpintis tam tikrais maisto papildais.

  Internetinėje parduotuvėje https://evet.lt/category/maistas-katems?maisto-rusis9=sterilizuotiems rasite tikrai nemažą sterilizuotiems ir kastruotiems gyvūnams skirto maisto pasirinkimą, todėl galėsite įsigyti tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų mylimo augintinio poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>