Kojų vonelės

 1. Karilė sako:

  Mes visi žinome, kad ne visada turite eiti į SPA, kad gautumėte „SPA gydymą“. Šiomis dienomis yra visų tipų kojų vonelių, kurias galime pasirinkti. Nors jos yra pritaikytos atsipalaiduoti ir sušvelninti jūsų skausmingas kojas, daugelis tarnauja ir kitiems tikslams. Kai kurie yra tik su vandens baseinėliu, kiti naudojasi infraraudonųjų spinduliu arba netgi abu. Galite tai keisti kiekvieną kartą, kad pamatytumėte, kas tinka jūsų skoniui ir biudžetui. Čia parodysime keletą geriausių produktų, kurie padės pamaloninti jūsų kojas. Alternatyvos namuose nesiskiria nuo daugybės variantų. Poilsis yra raktas į laimingą gyvenimą, todėl mes visi norime tai patirti, pamiršti skausmą bei nuovargį ir patenkinti savo kasdienius poreikius.

  Standartinis vonios masažas, yra ergonomiškai suprojektuotas, o į vandenį galite pridėti vonios druskos, kurios yra skirtos sušvelninti jūsų kojų odą bei skleisti malonų kvapą. Vanduo išlieka šiltas maždaug valandą, paliekant šilumą ir keičiant masažo režimus. Puikiai tinka tiems, kurie valandų valandas praleidžia stovėdami ant kojų.
  Kita kojų vonelė yra specialiai sukurta didelėms ir mažoms kojoms. Ji gali būti nešiojama, todėl jūs galite ja naudotis namuose ar keliaujant. Yra keturi parametrai, vibracijos elementai ir vonios įdėklai, skirti lengvai valyti. Pridėję mėgstamos vonios druskos tik dar labiau atsipalaiduosite. Toks variantas yra rekomenduojamas tiek asmeniniam, tiek profesiniam naudojimui, ir tai yra viena iš populiariausių kojų vonelių variantų.

  Nepaisant kainų, tai yra labiausiai universalus SPA vonia. „All-in-One“ yra šildymo terapija, burbulų masažas, aukšto lygio vibracija ir infraraudonųjų spindulių terapija. Sprendžiant iš ankstesnių atsiliepimų šis produktas gali pagerinti kraujotaką ir sumažinti kojų nuovargį. Galima pasirinkti kelis režimus, pavyzdžiui, nuolatinę temperatūrą ir greitą šildymą. Jei per daug šilumos kelia susirūpinimą, šis masažuoklis yra apsaugotas nuo perkaitimo. Geriausia yra tai, kad ji yra pakankamai didelė, kad tilptų tiek vyro didelė pėda, tiek moters. Todėl kiekvienas gali gauti maksimalią naudą iš šio produkto.

  Kojų vonelės tikrai padės jums palepinti savo kojas. Šiuo metu rinkoje tikrai yra iš ko rinktis, todėl tai darykite atsakingai, apgalvoję, ko norite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>