Kokį prausiklį rinktis riebiai veido odai?

 1. Olga sako:

  Daugelis moterų negaili laiko ar pinigų brangiam drėkinamam kremui įsigyti, tačiau veido prausiklio pasirinkimui jos neteikia didelės reikšmės.
  Dulkių dalelės sėda ant mūsų odos kiekvieną dieną. Su dekoratyvine kosmetika, išorinė tarša sukuria tam tikrą kaukę, kuri trukdo odai gauti pakankamai deguonies, užkemša poras ir išprovokuoja uždegimą. Nepamirškite, kad oda yra šalinamasis organas: ji nešvari ne tik išoriškai, bet ir iš vidaus. Riebalai išsiskiria nuolat, net ir naktį, todėl valyti odą reikia ir vakarais, ir rytais.
  Reguliarus valymas yra odos grožio pagrindas, suteikia jai sveiką išvaizdą, be to, paruošia ją sekantiems priežiūros etapams.
  Nesvarbu, kokį kremą naudojate, kad ir kokia prabangi būtų jūsų dekoratyvinė kosmetika, jei visa tai bus tepama ant nevalyto paviršiaus, rezultatas bus lygus nuliui. Veido valymas namuose ryte ir vakare turėtų būti kiekvieno auksinė taisyklė, jei net nenaudojate dekoratyvinės kosmetikos.
  Riebios odos savininkai turi problemų su išsiplėtusiomis odos poromis, spuogais, nenatūraliu blizgesiu – tai pagrindinės bėdos, kurias tikrai galima išspręsti tinkamai pasirinkus prausiklius veidui. Riebią odą, kaip ir nieką kitą, reikia giliai valyti. Todėl labiausiai tinka prausikliai veidui, kuriuose yra salicilo rūgšties.
  Salicilo rūgštis yra bestseleris kovoje su spuogais ir kitais uždegimais. Jis turi priešuždegiminių savybių, o šios rūgšties formulė leidžia jai prasiskverbti į giliuosius odos sluoksnius ir sunaikinti bakterijas. Dar viena neįkainojama šio ingrediento savybė yra galimybė pašalinti spuogus.
  Riebią veido odą puikiai veikia ir molio valikliai. Tai gali būti baltas molis, mėlynas arba vulkaninis. Tiek vienas, tiek kitas sutraukia išsiplėtusias poras, pašalina baltas ir juodas dėmes, maitina odą, kontroliuodamas riebalų išsiskyrimą.
  Arbatmedžio, eukalipto ekstraktai taip pat turi baktericidinį poveikį ir prisideda prie gilaus veido valymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>