Kokia yra geriausia audito įmonė Lietuvoje?

 1. Irena sako:

  Natūralu, kad daugelis klientų ieško kompanijos kuri būtų pati geriausia. Įmonės auditas yra atsakingas procesas, kurio metu išsiaiškinamos įmonės silpnosios savybės. Taigi, tokį procesą turi atlikti tik daug patirties turintys specialistai. Bendrai kalbant ne kiekvienas buhalteris gali atlikti įmonės finansinį auditą. Audito įmonė, kuri užsiima šia veikla ne pirmus metus, natūraliai turi nemažai klientų. Kas svarbiausia samdant audito įmonę? Pirmas ir ko geros svarbiausias aspektas, tai kompanijos turima darbinė patirtis. Kuo daugiau metų dirba kompanija, tuo daugiau paslaugų yra suteikusi, tai reiškiasi geriau supranta kam yra atliekamas įmonės auditas ir kokia iš to nauda. Kiekvienas įmonės vadovas nori žinoti įmonės finansinę padėti. Norint tai išsiaiškinti bus reikalinga įmonė. Jos pasirinkimas labai svarbus procesas, nes daugelis kompanijų, kurios užsiima tokių paslaugų teikimų dažnai neturi reikiamos kompetencijos.

  Kiek kainuoja audito paslaugos?

  Nėra tikslios kainos. Kiekviena kompanija audito paslaugos kainą nustato individualiai. Viskas priklauso nuo to kokio gi dydžio yra įmonė. Visiškai suprantama, kad kuo didesnė įmonė, tuo daugiau dokumentų reikės patikrinti. Įmonės finansinis auditas, leidžia pamatyti įmonės silpnąsias vietas. Kas įmonėje gerai ir taip kiekvienas vadovas žino, tačiau tos silpnosios vietos yra labai svarbios. Kada atlikus auditą pateikiamos analizės išvados galima daryti reikiamus sprendimus.

  Kaip užsisakyti šią paslaugą?

  Aišku, idealiausia, jeigu tarp jūsų draugų ar pažįstamų rato yra bent vienas draugas, kuris yra susidūręs su audito paslaugos užsakymu. Jeigu įmonei buvo atliktas auditas, klientai patenkinti, natūralu, kad ir jūsų įmonei toks auditas bus reikalingas. Yra geriausia, kada specialistų kontaktai atkeliauja per rekomendacijas. Tokie kontaktai itin vertingi, nes jau jūs aiškiai žinote, kad įmonė sugeba atlikti jai pavestą užduoti. Tačiau, ką daryti jeigu niekas negali nieko rekomenduoti. Tokiu atveju reikės patiems ieškoti buhalterinių paslaugų kompanijų, kurios teikia audito paslaugas. Lietuvoje tokių įmonių yra gana nemažai, todėl surasti nebus sudėtinga. Pagrindinis darbas bus atsirinkti su kokiomis įmonėmis verta dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>