Kokias gėles dovanoti mylimai moteriai?

 1. administratorius sako:

  Kiekviena moteris, gavusi dovanų gėlių puokštę jaučiasi ypatingai. Dažnai rožių puokštės simbolizuoja šiltus jausmus, prisipažinimą meilėje ar aistrą. Tai galima skirtingai interpretuoti pagal šių gėlių spalvą. Pavyzdžiui, baltos spalvos rožės simbolizuoja tyrumą ir nekaltumą; rožinės – švelnumą ir nuoširdžius jausmus; raudona – laikoma aistringos meilės spalva. Taip pat nemažai svarbus ir gėlių skaičius. Mūsų kultūroje priimtina yra dovanoti nelyginį rožių skaičių. Tad kuo didesnis jų skaičius puokštėje, tuo labiau parodoma neribota aistra ir meilės troškimas.

  Nuo seno, rožė yra laikoma meilės simboliu, tačiau tai tik stereotipas, nes kiek įdėsite širdies rinkdami gėles savo mylimam žmogui, tokią meilės reikšmę jos ir turės. Todėl vis labiau populiarėja įvairios gėlių kompozicijos, kur rožės yra derinamos su įvairia žaluma, kitų rūšių gėlėmis, o kartais ir surinktomis iš laukų.

  Populiaru kartu su rožių pokšte dovanoti saldžias dovanėles: rankų darbo šokolado rinkinį ar dėžutę šokoladinių saldainių; juvelyrinius papuošalus; minkštus žaislus ar itin ekskliuzyvines dovanas. Tai priklauso nuo progos, vyro ketinimų ir galimybių.

  O senovės Graikijoje rožė buvo tapatinama su deive Afrodite, nes pagal legendą, visur kur tik ji eidavo pražįsdavo rožės. Taip pat šios gėlės buvo laikomos ir meilės, grožio ir žydinčios gamtos deivės Veneros simboliu.

  Manoma, kad žmonės, kuriems patinka rožės yra labai nuoširdūs ir linkę į romantiškus jausmus. Jie dažnai svajoja apie meilę visam gyvenimui, nes jiems svarbu mylėti ir būti mylimiems, tad šios gėlės padeda jiems atverti savo širdį ir prisipažinti savo jausmuose.

  O norint, kad jūsų pasirinktos rožės ilgai primintų apie ypatingą progą, galite rinktis apdirbtas specialia technika ir stabilizuotas. Tai labai praktiška rožių puokštė, kuri gali džiuginti ne vieną mėnesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>