Kokie yra marškinėlių tipai?

  1. Tomas sako:

    Norite tiksliai sužinoti, kokių būna marškinėlių? Yra labai įvairių dydžių marškinėlių, tačiau taip pat yra ir nemažai skirtingų medžiagų marškinėlių. Visgi, patys populiariausi marškinėliai yra iš medvilnės. Šiuo metu yra įprasta, kad kokybiškais marškinėliais laikomi būtent tie, kurie yra pagaminti iš medvilnės šimtu procentų. Tokius marškinėlius galite pamatyti visur – jie yra parduodami internetinėse parduotuvėse, paprastose drabužių parduotuvėse, taip pat juos galite rasti ir turguje.

    Taip pat yra ir sintetinės medžiagos marškinėliai, kurie dažniausiai būna kur kas storesni. Dažniausiai, tokius marškinėlius naudoja sportininkai, kartais juos užsideda ir tie žmonės, kuriems per šalta ir žiemą jie nenori po apačia visiškai sušalti, tad iš sintetinės medžiagos pagaminti marškinėliai jiems tikrai nemenkai padeda.

  2. Ingrida sako:

    Marškinėliai yra skirstomi pagal daugybę įvairiausių aspektų, iš kurių pagrindiniai : spalvos, pritaikymas konkrečios lyties žmonėms, formos, rankovių tipai ir gamybos metu naudotos medžiagos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>