Kokie yra naujametiniai žaidimai?

  1. Lina sako:

    Naujametiniai žaidimai – labai smagi pramoga, gerokai pralinksminanti visus naujų metų šventėjus. Jeigu važiuosite pas savo draugus ar gimines ir kartu švęsite naujus metus, tai galite išbandyti kelis labai įdomius naujametinius žaidimus ir burtus.

    Pavyzdžiui, kai šausite šampano butelį vidurnaktį, atkreipkite dėmesį į tai, kaip butelis iššauna, pavyzdžiui, jeigu šampanas iššauna staigiai ir šampanas išsipila, tuomet gali būti, kad kiti metai bus labai intensyvūs ir audringi, patirsite daug naujų įspūdžių. Jeigu šampanas iššauna labai staigiai, tačiau šampanas visiškai neišsipila, tuomet reiškia, kad kiti metai gali būti ir labai aktyvūs, ir labai ramūs. Tačiau greičiausiai jokių ypatingų netikėtumų nebus.
    Taip pat galite išsiburti ir prie stalo. Jeigu ant jūsų naujametinio stalo yra tikrai nemažai įvairių gėrimų, tuomet jie labai tinkami šiam smagiam žaidimui. Liepkite visiems dalyviams užsimerkti ir tuomet sumaišykite vietomis visus alkoholinius gėrimus. Kiekvienas dalyvis turi nematydamas nuo stalo pasiimti kokį nors alkoholinį gėrimą ir jį išgerti. Tas gėrimas, kurį jis pasirinks, ir nulems tai, kokie bus sekantys metai. Pavyzdžiui, jeigu išgeriate vyno taurę, tuomet jūsų laukia stipri meilė ateityje, o jeigu brendis – tuomet galite sulaukti sėkmės kuriant karjerą. Degtinė reiškia įvairias šventes, pasilinksminimus, o štai vanduo – tiesiog ramybę ir harmoniją.

  2. Ingrida sako:

    Tiems žmonėms, kurie yra linkę tikėti burtais/ateities spėjimui, naujųjų metų šventės metu puikiai tiks būtent prasidėsiančių metų būrimas konkrečiam žmogui. Taip, galima viską daryti vien tik kaip pramogą, bet asmeniškai teko susidurti ir su ateities numatymu iš tikros būrėjos rankų – tai tapo ne tik gerai praleistu laiku, bet ir nepamirštamais prisiminimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>