Kokios yra TOP 3 lankytinos vietos Kipre?

 1. Eglė sako:

  Į pietus nuo Turkijos ir tolimiausiame rytiniame Viduržemio jūros kampelyje yra Kipro sala. Sala yra kultūrų maišymo puodas, kuris techniškai geografiškai yra Azijoje, tačiau turi aiškių ryšių su Europa. Kipras yra gerai žinomas dėl savo šilto oro ir vaizdingų paplūdimių, tačiau tai dar ne viskas, ką sala gali pasiūlyti. Taip pat rasite nuostabių istorinių kaimų, senovinių griuvėsių, neįtikėtinų kalnų ir nuostabių, gyvybingų miestų. Pamatykite visą tai įtraukę kuo daugiau geriausių lankytinų vietų Kipre į savo kitų atostogų maršrutą ir tikrai rasite ką pamatyti Kipre.

  Populiarios lankytinos vietos Kipre:

  Akamo pusiasalis

  Vakarinis Kipro galas yra sritis, žinoma kaip Akamo pusiasalis, ir tai yra viena iš mažiausiai apgyvendintų salos dalių. Jei trokštate ištrūkti iš vėžių, tai yra vieta, kur būti: asfaltuotų kelių tiesiog nėra! Dėl to jis idealiai tinka žygiams pėsčiomis ar kalnų dviračiais. Tai taip pat nuostabi vieta stebėti laukinę gamtą, iš kurių tik kai kurie gali būti jūros vėžliai, ropliai ir vietiniai paukščiai. Taip pat galite tyrinėti Akamas pusiasalio istoriją apsilankę Agios Andronikos – buvusioje mečetėje ir dabartinėje bažnyčioje, pastatytoje XVI amžiaus pradžioje.

  Nikosija

  Nikosija yra Kipro sostinė, tačiau ji nepanaši į bet kurią kitą sostinę. Nikosija yra padalinta tarp turkų kontroliuojamo Šiaurės Kipro ir kultūrinės Graikijos Kipro Respublikos pietuose. Nikosijoje yra daugiau nei tuzinas muziejų, iš kurių populiariausi yra Kipro muziejus, Bizantijos muziejus ir Ledros observatorijos muziejus, kur galite pakilti į 11 aukštą ir iš tikrųjų pamatyti salos nacionalinę skiriamąją liniją.

  Protaras

  Norint maksimaliai atsipalaiduoti ir pasiekiamuose paplūdimiuose, sunku įveikti pakrantės kurortą Protaras. Pagrindinis paplūdimys Fig Leaf Bay yra nusėtas gultais ir gultais. Galite pasirinkti, ar pasinerti į gaivų Viduržemio jūros vandenį, ar tiesiog gurkšnoti kokteilį saulėkaitoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>