Kokių automobilių nuoma yra pigiausia?

 1. Jonas sako:

  Nuomojantis automobilius didelį dėmesį skiriame jo kokybei, komfortiškumui. Vis dėlto, nemenką vaidmenį renkantis automobilį nuomai atlieka ir jo nuomos kaina. Šiandienos straipsnyje aptarsime keletą automobilių rūšių, kurių nuoma – pigiausia.

  Neabejotinai pigiausia nuomos kaina išsiskiria senos gamybos lengvieji automobiliai. Ne, dar 20-ąjame amžiuje pagamintų automobilių nuomos punktuose dažniausiai nerasite, nes jie tiesiog neturi paklausos. Vis dėlto, maždaug prieš dešimtmetį pagamintus lengvuosius automobilius galima išsinuomoti iki pat šiol, kas yra suprantama – nors tokie automobiliai ir nėra labai komfortiški, patogūs, tačiau įprastai kasdienybei tokie lengvieji automobiliai yra išties ganėtinai geras bei nebrangus pasirinkimas.

  Taip pat, ne tik nedidelėmis nuomos kainomis tačiau ir ganėtinai dideliu populiarumu pasižymi ir taip pat prieš maždaug dešimtmetį pagaminti visureigiai. Nors tokie visureigiai taip pat nėra labai komfortabilūs, lyginant su tais, kurie yra pagaminti per pastaruosius keletą metų, tačiau jie vis vien puikiai tinka važiuojant į vienokias ar kitokias tolimesnes keliones, kadangi visureigiai išsiskiria savo talpumu bei tvirtumu. Būtent dėl to, netgi ir ganėtinai seni visureigiai iki pat šių dienų nepraranda populiarumo.

  Belieka konstatuoti, jog iš esmės automobilio nuomos kaina priklauso nuo jo pagaminimo datos. Vis dėlto, tokių automobilių vengti mąstant apie ypač blogą kokybę tikrai nereikėtų. Taip, tokie automobiliai negali lygintis su tais, kurie yra gaminami dabar, tačiau jie vis vien yra pakankamai patogūs bei svarbiausia – nebrangūs. Būtent dėl to, jei jums nesvarbu, kad jūsų automobilis būtų ypač prabangus, nebijokite bei rinkitės pigius automobilius nuomai – kokybė turėtų vis vien patenkinti visus jūsų lūkesčius.

 2. Tomas sako:

  Jei norima už automobilių nuomą sumokėti minimaliai, reikėtų net nesvajoti apie naujus – per pastaruosius keletą metų pagamintus automobilius, kadangi ypač aukšta jų kokybė lemia ir dideles jų nuomos kainas. Taip pat, svarbu atsižvelgti ir į įvairią papildomą automobilyje įrengtą įrangą, kaip borto kompiuterį ar kondicionierių – automobilių su tokiais priedais nuoma yra brangesnė. Galiausiai, svarbu atkreipti dėmesį ir į konkrečias automobilio charakteristikas, kurios gali įtakoti ne tik nuomos kainą, bet ir kitas automobiliui reikalingas išlaidas, kaip pvz. investicijas į kurą ar į remontą.

 3. Jonatanas sako:

  Faktas, jog viskas priklauso nuo automobilio pagaminimo metų. Jei rinksitės dar praėjusio amžiaus paskutiniame dešimtmetyje pagamintų automobilių nuomą – akivaizdu, jog mokėsite mažiausiai. Bet didžiausias klausimas yra tame, ar jums rūpi tik minimali nuomojamo automobilio kaina, ar balansas tarp kainos ir kokybės? Pats bėgant laikui supratau jog be kokybės taupymas netenka prasmės, ko pasekoje visuomet renkuosi prieš maždaug 7-8 metus pagamintus automobilius.

 4. Vidmantas sako:

  Stastistikos nežinau, bet manyčiau jog Volkswagen. Nebrangūs automobiliai, ypač senesni jų modeliai. O geriausia tai, jog nepaisant ganėtinai mažų kainų Volkswagen’ai išsiskiria ganėtinai aukšta kokybe bei komfortabilumu, dėl ko man asmeniškai tai visuomet buvo ir bus pasirinkimas numeris 1.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>