Koks gelis madingas pavasarį?

 1. Asta sako:

  Atėjo pavasaris, žadantis naujas drabužių, makiažo ir, žinoma, nagų dizaino mados tendencijas. Artimiausiu metu pagaliau atsikratysime pirštinių, ir bus galima sužibėti nepriekaištingu manikiūru.
  Pavasaris yra šilumos atėjimo, gamtos pabudimo bei gražių gėlių atsiradimo metas. Tad gelis padarys jūsų pavasario manikiūrą originaliausiu ir nepaprastu.
  Kokie atspalviai yra madingi pavasarį?

  Ar bet kuri kita spalva gali būti taip stipriai siejama su saulėtu pavasariu jei ne ryškiai geltona? Visi atspalvių variantai yra tendencijos: matiniai, permatomi ir blizgūs. Madingi visi geltonos spalvos atspalviai – nuo prislopintų pastelinių spalvų iki neoninių, šie atspalviai ypač gerai derinami su įdegusiomis rankomis, dar labiau pabrėžiant spalvų sodrumą.

  Geltona spalva puikiai atrodo bet kokios formos ir ilgio nagams, atsižvelgiant į atspalvio intensyvumą. Puikiai tinka biure, kai yra derinamas su tamsiomis vienspalvėmis spalvomis arba kaip ryškių pavasario drabužių priedas.
  Raudonas gelio lakas yra klasika, kuri visada bus populiari. Spalva yra tokia savarankiška, kad jai nereikia sugyventi su kitais atspalviais ar dizainais. Praėjo laikai, kai raudona spalva atrodė kažkas neįprasto ir priekaištingo – dabar ji laikoma universalia spalva ir tinka bet kokiai aprangai ir įvaizdžiui, ar tai būtų vakarinė suknelė, ar verslo kostiumėlis.

  Šį sezoną dizaineriai siūlo naudoti juodą gelio laką tiek matinį, tiek blizgų, kaip pagrindą ir sumaišyti jį su kontrastingais atspalviais: balta, blyškiai rausva, derinama permatomu laku. Tinka merginoms kurios yra įpratusios būti dėmesio centre.

  Mėlyna ir jos atspalviai šį sezoną yra universalūs: jie tiks beveik bet kokiai aprangai ir papuoš bet kokios formos ir ilgio nagus.Jie taip pat puikiai atrodo matinėmis spalvomis ir puikiai derinami su sidabriniais dizaino elementais.
  Balta spalva taip pat yra universalus pasirinkimas, tačiau būkite atsargūs: šiai spalvai reikalinga nepriekaištinga forma ir aukštos kokybės manikiūras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>