Koks geriausias autoservisas Klaipėdoje?

 1. Tomas sako:

  Jeigu gyvenate Klaipėdoje, tuomet turite galimybę pasitaisyti savo automobilį už nedidelę kainą – čia yra nemažai sėkmingai veikiančių autoservisų, kurie jums pasiūlys greitą automobilio remonto servisą. Žinoma, prieš tai, kuomet autoservisas Klaipėdoje imsis darbo prie remonto, jums reiktų tiksliai susižinoti kokios problemos kankina jūsų automobilį. Kad tai būtų lengviau padaryti, vertėtų atlikti automobilio diagnostiką. Šiais laikais diagnostika automobiliui yra labai dažnai atliekama kompiuteriniu būdu, nes taip yra kur kas greičiau.

  Be jokios abejonės, tai yra visiška tiesa, kad autoservisai Klaipėdoje turi turėti gerus specialistus – juk ir atliekant automobilio diagnostiką, reikia, kad žmogus gerai išmanytų ne tik automobilio diagnostiką, bet ir automobilio mechaniką. Tinkamai ištyrus jūsų mašinos išorę ir vidų, galima bus nustatyti, kokį remonto metodą taikyti. Kartais specialistams reikia atskirai diagnozuoti kiekvieną automobilio dalį, tačiau įprastais atvejais užtenka tiesiog peržiūrėti visą automobilio sandarą kompiuterinės diagnostikos pagalba.

  Be pilno remonto paslaugų, autoservisai Klaipėdoje taip pat jums gali pasiūlyti ir įprastas, kasdienes paslaugas, susijusias su automobiliais, pavyzdžiui, ratų balansavimas, žvakių perstatymas, hidraulinės automobilio dalies patikra. Nėra jokios abejonės, kad šiuo metu autoserviso paslaugos yra pigiausios Klaipėdoje, kadangi čia yra atvežamos mašinos ir iš svetimų šalių, todėl čia ir automobilių detalių kaina yra kur kas mažesnė, o automobilių specialistų, kurie dirba tiek ir mechanikos, tiek ir elektronikos srityse, yra tikrai daug.

 2. Modestas sako:

  Asmeniškai geriausi įspūdžiai liko po lankymosi „Autobosas“ dirbtuvėse. Šiltas darbuotojų kolektyvas bei kokybiškai atlikti darbai išties sužavėjo.

 3. Sergej sako:

  Labai patogią paslaugą teikia Autoservisas Klaipėdoje *AUTOAUXILIUM. Kas tai per paslauga – klientai , kurie neturi laiko nuvežti savo automobilį į autoservisą, gali džiaugtis, nes autoserviso Autoauxilium darbuotojai, patys atvažiuos į sutartą vietą – paims automobilį – sutvarkys ir gražins klinetui.
  Galima sakyti, kad autoservisas Autoauxilium, vienas iš daugiausiai naudos klientams nešantis autoservisas Klaipėdoje. Štai keletas dalykų, kodėl autoservisas Autoauxilium skaitosi vienas iš geriausių autoservisų Klaipėdoje:

  1. Palikę automobilį remontui, iškviesime Jums taxi, ir padenksime 30% sumos.
  2. Visą rugpjūčio mėnesį visoms autodėtalems 10% nuolaida.
  3. Esant poreikiui, padedame Jums surasti nauduotas dalis automobilių ardymo aikštelėse.
  4. Jei automobilio gedimas reikalauja aukštos kvalifikacijos specialisto – patarsime į ką kreiptis
  5. Padėsime suremontuoti nestandartinius gedimus ( suvirinti variklio galvutė, padaryti variklio tarpinę, suvirinti variklio karterį, atrestauruoti vairo kolonėlę, atliksime tekinimo darbus),
  6. Kokybiškas remontas, su patikrinimu ir testiniu pravažiavimu prieš atiduodant automobilį klientui,
  7. Meistras – priemėjas dėmesingai išklauso kiekvieną klientą,
  8. Kiekvienas klientas yra registruojamas iš anksto,
  9. Meistras visada stengiasi tiksliai nustatyti automobilio gedimą,
  10. Kiekvienas klientas gauną nemokamą konsultaciją,
  11. Jei automobilis sugedo kelyje, mes visada padedame greitai išspręsti šią problemą,
  12. Visi autoservise Autoauxilium remontuojami automobiliai yra apdrausti
  13. Visiems atliktiems darbams duodame garantiją
  14. Visi pastovus klientai gauna lojalumo korteles su 10% nuolaida autoremontui
  15. Esant poreikiui, paimsime Jūsų automobilį iš sutartos vietos, sutvarkysime automobilį arba praeisime techninę apžiūrą, ir gražinsime Jums.
  16. Pastovius klientus informuojame kada artėja laikas praeiti techninę apžiūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>