Kokių privalumų turi koreguojantis apatinis trikotažas?

 1. Asta sako:

  Liekna moters figūra visada kėlė susižavėjimą, todėl dailioji lytis nuo senų laikų stengėsi pakoreguoti figūrą, tam naudodama siaurus korsetus ar diržus. Deja, tokia korekcinė apranga nebuvo labai patogi. Šiuolaikinėms damoms kur kas paprasčiau sukurti idealias formas, nes dabar rinkoje didelė pasiūla gražių apatinių drabužių, pasižyminčių korekcinėmis savybėmis, kurie padės užmaskuoti figūros trūkumus ir išryškinti privalumus.

  Jau pats šio tipo apatinių drabužių pavadinimas rodo, kad jis skirtas moters figūrai koreguoti. Tai reiškia, kad formuojant apatinius drabužius galite vizualiai ištaisyti kai kurias kūno dalis, kurių išvaizda jums netinka. Nesvarbu, ar norite pakelti ir padidinti krūtis, išlyginti siluetą, sumažinti išsipūtusį pilvą, ištiesinti laikyseną ir padaryti ją grakštesnę, sumažinti klubų apimtis ir suteikti sėdmenims tvirtumo, bet kokiu atveju koreguojantys apatiniai drabužiai jums padės. Žinoma, sportuoti reikia, tačiau papildomi kilogramai neišnyksta taip greitai. Galbūt vienas geriausių sprendimų yra koreguojantys apatiniai, kurie gerokai gali padailinti jūsų kūno linijas. Tai padės įsisprausti į mėgstamus džinsus ar suknelę.

  Tačiau norint atrodyti tikrai puikiai, reikia pasirinkti tinkamą korekcinį apatinį trikotažą, tam turėsite atsižvelgti ne tik į dydį, bet ir į tai, kokių rezultatų norite pasiekti. Priklausomai nuo to, turite pasirinkti modelį, kuris tik šiek tiek pakoreguoja siluetą, arba radikaliai pakeičia jūsų figūrą.

  Žinoma, galimybės nėra begalinės, tai yra, negalima tapti liekna ir sulieknėti 10–15 kilogramų per akimirką. Tačiau apsivilkti vienu dydžiu mažesnius drabužius, kad siluetas taptų įspūdingesnis, tikrai taip.

  Daugelis mados dizainerių ir įvaizdžio specialistų sutinka, kad daugelio moterų problemos glūdi ne tiek figūros trūkumuose, kiek didesniu mastu yra psichologinio pobūdžio. Apsivilkusi korekcinius apatinius, moteris pamiršta silueto trūkumus, jaučiasi liekna ir todėl patraukli. Daugelis moterų jaučiasi daug labiau pasitikinčios savimi, keičiasi nuotaika ir netgi laikysena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>