Kušetė – universalus pasirinkimas?

 1. Ugnė sako:

  Kušetė – tai nedidelė sofa-lova be atlošo arba turinti žemą atlošą. Kušetės yra labai plačiai naudojami ir lengvai pritaikomi baldai, tinkantys statyti bet kurioje namų erdvėje, taip pat yra dažniausias pasirinkimas žmonių, gyvenančių nedideliuose vieno kambario arba lofto tipo butuose, kur vienoje erdvėje reikia ir miegoti, ir leisti laiką.

  Kušetės gali būti įvairių dydžių ir net formų: nuo standartinės stačiakampio formos iki apvalios arba net trikampės. Tačiau stačiakampė kušetė – universaliausias ir patogiausias pasirinkimas.

  Pirmiausia, kušetės ypač dažnai statomos vaikų kambariuose, kuriuose vaikai ir miega, ir leidžia laisvą laiką užsiimdami kita veikla arba būdami su draugais. Tokį pasirinkimą, vėl gi, lemia patogumas: naktį kušetė tarnauja kaip lova, o dieną – kaip sofa. Toliau, kušetės dažnai statomos svečių kambariuose, jei tokie įrengiami, nes tokiuose kambariuose miegojimo erdvės reikia rečiau, todėl toks pasirinkimas padeda sutaupyti vietos.

  Kušetės svetainėse, net, jei jos nėra vieno kambario arba lofto tipo bute, taip pat ne retas pasirinkimas. Kušetė yra nesunkiai pritaikoma dėl ypač plataus dizaino sprendimų pasirinkimo, ji neužima daug vietos, yra patogi ir, žinoma, pasitarnauja likus nakvoti svečiams, jei neturite specialaus svečių kambario.

  Kušetės, kaip minėta aukščiau, gali būti labai įvairaus dizaino: nuo vienspalvių apmušalų iki dekoratyvinių. Jos gali būti tiek viengulės, tiek dvigulės, turėti patalynės dėžę arba ne. Kušetės taip pat mėgstamos dėl lengvo jų transportavimo, lengvos priežiūros. Taip pat kušetės puikiai atrodo bet kokiame interjere – tiek klasikiniame, tiek moderniame, dėl, vėl gi, plataus dizaino sprendimų pasirinkimo.

  Taigi, jei ieškote universalaus ir praktiško baldo miegojimui ir sėdėjimui, kušetė – pats geriausias pasirinkimas, o platus jų pasirinkimas leis išsirinkti Jums tinkamiausią ir labiausiai patinkančią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>