Medinės virtuvės vaikams

  1. Paulina sako:

    Medinės virtuvės vaikams pagamintos iš ekologiškos medienos, pasižymi stabilumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu, mediniai baldeliai kainuos šiek tiek brangiau, negu pagaminti iš plastiko. Virtuvėlių kaina priklauso ir nuo konkrečios komplikacijos: nuo išimamų detalių, indų, servizų, puodų, keptuvių, nuo atsiveriamų durelių, nuo garsinių ir šviesos signalų. Perkant virtuvėlė reikėtų pasidomėti kokio amžiaus vaikui jos rekomduojamos, žaislinėje virtuvėlėje yra daug smulkių detalių, kad vaikas žaisdamas neimtų į burną ir neužspringtų, rekomenduojama ją pirkti nuo 3 metų, tačiau paprastesnė, kuri turės mažiau smulkių detalių galima pirkti ir nuo 1 metų laiko. Taip pat teks pagalvoti apie šio žaislo dydį, nes tai priklausys nuo kambario dydžio, kuriame jis stovės ir nuo vaiko norų. Jeigu šis žaislas bus skirtas mergaitei, rinkites ryškių, raudonų spalvų baldelius, o jeigu berniukui, geriau tiks neutralesnių spalvų. Vaikiškos virtuvės vaikams padės smagiai praleisti laiką ir susipažinti su maisto gaminimu, mažyliai žaisdami su bendraamžiais, su savo tėvais fantazuoja, kuria įvairias situacijas, lavina vaizduotę.

    Mediniai žaislai

    Mediniai ekologiški žaislai: mašinėlės, šokliukai, spalvoti mediniai traukinukai, domino žaidimai su gyvūnais, nesudėtingos medinės delionės, mažylių rūšiavimo nameliai ir kt. Mediniai žaislai gyvuoja ilgiau už plastikinius, mažylis su jais žaisdamas kiša prie veiduko, deda į burną, todėl šie žaislai saugesni bei sveikesni. Renkantis medinius žaislus, reiktų atkreipti dėmesį iš kokios medienos jis pagamintas, o tinkamiausia būtų mediena iš beržo. Su šiais žaislai vaikai pasijus ypatingi, lavins savo vaizduotę, kūrybiškumą, turės įtakos estetikos suvokimui, auklėjimui. Perkant žaislą vaikui, reiktų pagalvoti kokią naudą pirkinys atneš vaikui ar bus saugus. Šiandiena popūliarūs plastikiniai elektroniniai žaislai automatiškai atliekantys paskirtas funkcijas, tokie žaislai turi daug smulkių detalių, bet nėra saugūs vaikams, dažnai jie yra sudėtingi, sukelia didelį triukšmą. Vaikas žaisdamas su tokiais žaislais nebesiekia tarpusavio bendravimo. Perkant žaislą mažyliui, reikėtų pagalvoti, kokią naudą jis atneš vaikui, ko išmoks ar bus saugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>