Moteriški megztiniai: viena mėgstamiausių aprangos detalių?

 1. Edita sako:

  Šiluma, grožis ir komfortas. Tai yra būtent tie elementai, kuriuos moterys labiausiai vertina megztinyje. Žvelgiant objektyviai, moteriški megztiniai yra ko gero vienas iš universaliausių rūbų, nes juos galima dėvėti ir namuose, ir į darbą ar renginį, svarbu tinkamai priderinti. Taip pat yra ir įvairiausiems sezonams tinkančių megztinių – vilnonių žiemiškų bei lengvų vasariškų.

  Šiluma

  Viršutinis rūbelis, kuris tiesiog būtinas jūsų garderobe – megztinis. Šaltomis žiemos dienomis jis šildo, o išėjus į lauką neleidžia sušalti, o jį apsivilkusi, atrodote – stilingai. Moteriški megztiniai gali ne tik apgobti šilumą žiemos laikotarpiu ar rudenį, tačiau ir suteikti gaivumo pojūtį šiltesniu laikotarpiu.

  Grožis

  Iki XXa. pabaigos megztiniai nebuvo „mainstream“ (angl. masinio populiarumo) kultūros dalis. Buvo manoma, kad šilti ir vilnoniai ar medžiaginiai moteriški megztiniai yra skirti nešiojimui namuose ir nėra stiliaus ženklas. Dabar viskas pasikeitė ir tai, ko gero vienas iš daugiausiai stilingų derinių sukuriančių rūbų. Megztinis derės prie sijono, kelnių ar net suknelių. Juolab, kai pasirinkimas šiuo metu yra toks didelis, tikrai neturėsite vargo išsirinkti tokį modelį, koks jums patinka.

  Komfortas

  Nuo šilumos komfortas turi būti atskirtas, nes, kaip minėjome, megztinis nebūtinai turi šildyti, tačiau tą funkciją dauguma jų atlieka bene tobulai. Geriausia, kai šis drabužis yra ir patogus, ir gražus, ir universalus. Tada tiesiog nenorėsite su juo skirtis.
  Pasirinkimas tikrai yra gausus, hipster arba „ugly“ stiliaus megztiniai menantys retro stilių, ilgi sportinio tipo, užsisiaučiami arba atsegami bei dar daug kitų. Be to, megztinis gali būti įsigytas kaip viršutinis proginis rūbas arba skirtas formuoti reprezentatyvesniam įvaizdžiui, o vėliau, kai jums paprasčiausiai pabos, gali tapti apranga namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>