Natūralūs būdai, padėsiantys išvengti aknės

 1. administratorius sako:

  Aknės atsiradimo priežastys. Gydytojas arba dermatologas gali padėti nustatyti, kuris veiksnys ar veiksnių derinys sukelia spuogus bei kokios aknės priežastys, taip pat papasakoti kokie yra aknės tipai ir aplamai kas yra aknė. Tačiau daugelis gydymo ir prevencijos metodų yra panašūs, nepaisant priežasties. Šie patarimai gali padėti apsisaugoti nuo spuogų ir sumažinti spuogų skaičių. Sužinokite apie spuogų priežastis, simptomus ir gydymą čia. Štai keletas būdų, kaip išvengti spuogų. Yra daug dalykų, kuriuos žmogus gali padaryti, kad išvengtų spuogų ir kitų spuogų formų, įskaitant:
  Nusiplaukite veidą du kartus per dieną

  Priešingai populiariems įsitikinimams, spuogai retai atsiranda dėl nešvaraus veido. Tačiau svarbu reguliariai ir po prakaitavimo pašalinti nešvarumų ir riebalų perteklių nuo odos. Daugelis žmonių nori naudoti švelnų valiklį ir šiltą vandenį. Po plovimo užtepus drėkinamąjį kremą be aliejaus, oda gali neišsausėti. Per daug nuprausus veidą, oda gali išsausėti, o tai gali sustiprinti spuogus. Tačiau per didelis veido prausimas gali išsausinti odą ir sukelti riebalų perteklių. Dėl to gali atsirasti daugiau spuogų.

  Susilaikykite nuo atšiauraus šveitimo

  Kai kurie žmonės šveičia odą šiurkščio audinio pagalvėlėmis ar skalbimo šluostėmis. Tai gali sudirginti odą ir sukelti uždegimą, todėl spuogai gali pablogėti. Švelnus valiklis švariomis rankomis arba minkštu šepetėliu, skirtu naudoti ant veido, gali padėti išvengti spuogų.

  Laikykite plaukus švarius

  Jei riebalų perteklius plaukuose nukeliauja į odą, tai gali pabloginti spuogus. Reguliarus plaukų plovimas gali sustabdyti spuogų atsiradimą, ypač arti plaukų linijos. Plaukų priežiūros produktai, kurių sudėtyje yra aliejaus, taip pat gali sukelti spuogus ant galvos ir plaukų linijos. Vengiant šių produktų gali sumažėti spuogų atsiradimo rizika. Susilaikykite nuo spuogų. Gali kilti pagunda išspausti spuogą, tačiau tai gali sukelti uždegimą ir randus. Norėdami sumažinti dėmių atsiradimą, naudokite vietinį gydymą. Jie gali šiek tiek užtrukti, kol jie suveikia, tačiau jie taip pat gali užkirsti kelią naujų spuogų susidarymui.

  Taikyti vietinį gydymą

  Nereceptinės procedūros, tokios kaip kremai ar serumai, gali sumažinti bėrimų atsiradimą, ypač kai jie atsiranda tam tikrose vietose. Dažnos šios probleminės sritys: smakras, nosis, kakta. Gydymui dažnai yra salicilo rūgšties arba benzoilo peroksido. Šie produktai nėra tokie veiksmingi kaip receptiniai gydymo būdai, tačiau jie gali padėti išvengti lengvų spuogų ir sumažinti spuogų atsiradimą.

  Apsvarstykite vietinius retinoidus

  Vietiniai retinoidai yra produktai, kurių sudėtyje yra vaistų, gautų iš vitamino A, o dermatologai juos skiria spuogų gydymui ir prevencijai. Šios procedūros padeda greičiau išsiskirti ir gaminti naujas odos ląsteles, o tai padeda sumažinti porų užsikimšimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>