Nuo ko pradėti renkantis dušo kabiną?

 1. Asta sako:

  Dušo kabina yra geriausias sprendimas vonios kambariui, kurio savininkas yra aktyvus, užsiėmęs žmogus, įpratęs viską daryti greitai.. Per 15 minučių nusiprausti rytiniu dušu ir bėgti į darbą, o vakare atsigaivinti po gaivinančia srove, be abejo, toks būdas labai patogus hiperaktyviam miesto gyventojo režimui. Pasirinkti dušo kabiną, o ne vonią yra puiki idėja, jei jus riboja vonios kambarys ir nesate pasirengę aukoti viso vonios kambario plotui voniai įrengti. Laisvą erdvę visada galima apstatyti vonios baldais.
  Šiuo metu yra keletas dušo kabinų tipų, kurias galite apžiūrėti muresta.lt puslapyje.
  Tradicinėje dušo kabinoje yra padėklas, sienos iš visų pusių. Gali būti su stogu uždaro tipo kabina, arba be jo, atviro tipo kabina. Galimos įvairios papildomos galimybės ir funkcijos, tokios kaip vandens masažas ar aromaterapija.
  Padėklo tipas, atsižvelgiant į aukštį, gali būti žemas (apie 10 cm), aukštas (daugiau nei 30 cm). Žemi padėklai yra praktiški, jei šeimoje yra pagyvenusių žmonių. Aukšti padėklai yra universalesni, galite nusiplauti kojas, jie puikiai tinka kaip vonia mažiems vaikams maudyti. Pagrindinis trūkumas yra aukštos pusės, tačiau patogumui galite pritvirtinti mažą laiptelį priekyje.
  Dušo padėklo forma lemia bendrą dušo kabinos formą. Pirmiausia būtina pasirinkti formą atsižvelgiant į vonios kambario išdėstymą ir laisvą erdvę jame. Kompaktiškiausi modeliai bus kvadratiniai ir ketvirčio apskritimo, jie tinka net mažiems vonios kambariams. Stačiakampiai ir pusapvaliai padėklai yra šiek tiek didesnio pločio.
  Dušo kabinos ilgaamžiškumas ir patogumas priklauso nuo padėklo medžiagos.
  Rinkoje siūlomi šie variantai:
  • Akrilas- sintetinis pluoštas primenantis plastiką.
  • Plienas – pasižymi ilgiausiu tarnavimo laiku, bet šiek tiek triukšmingas.
  • Akmens masė – tyli, šiuolaikiška ir tvirta medžiaga.
  • Keramika – solidus variantas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>