Patarimai jaukiam namo apšvietimui

 1. Karolina sako:

  Namams yra keliama daug įvairių reikalavimų, o vienas iš jų – jaukumas. Tad, ko reikia, kad jūsų būstas iš tiesų alsuotų jaukumu? Žinoma, būtų galima išvardinti daug įvairių akcentų, pradedant gėlėmis ir užbaigiant žvakėmis, tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad ne ką mažiau svarbų vaidmenį vadina ir apšvietimas. Pasirodo, tinkamas namų apšvietimas iš tiesų gali sukurti itin jaukią atmosferą. Tad pats metas pasidomėti, kokius sprendimus verta įgyvendinti.

  Teatrališki namai

  Žodis teatras gali asocijuotis su labai daug kuo, tačiau šešėliai bus neabejotinai viena svarbiausių asociacijų. Na, šešėlių sukuriamas žaismas džiugina ne tik netikėtumais, bet ir sukuria itin jaukią aplinką. Ir tai yra itin puiki užuomina kiekvienam, kuris ieško sprendimų jaukiam namo apšvietimui – jums tiesiog tereikia sumontuoti keletą šviesos šaltinių, kad būtų pastebimi puikūs šešėliai ir jų kuriamas jaukumas. Tiesa, verta akcentuoti ir tai, kad bene daugiausiai šešėlių išvysite tuo atveju, jei be pagrindinio apšvietimo (masyvaus lubinio šviestuvo), bus sumontuoti ir bent keli smulkūs sieniniai šviestuvai (būtent jais lengviausia sukurti šešėlių žaismą). Na, o, jei ieškote, kur įsigyti stilingų bei kokybiškų sieninių šviestuvų, jums tereikia užsukti į https://www.visisviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/sieniniai-sviestuvai.

  Teikite pirmenybę pastelinėms spalvoms

  Vis dėlto, svarbu ne tik tai, kokį šviesos srautą sukuria šviestuvas, bet ir tai, kaip jis atrodo. Ir jei jūsų tikslas yra susikurti itin jaukiai atrodančius namus, pirmenybę turėtumėte teikti pastelinių spalvų šviestuvams.

  Venkite griežtų formų

  Šiandien taip pat galime rinktis ir itin įvairių formų šviestuvus. Na, o tie, kurių tikslas yra susikurti itin jaukiai atrodančius namus, turėtų prisiminti, kad jie taip ir atrodys, jei vietoje griežtų formų bus pasirinkti apvalių, ovalių ar užapvalintų formų šviestuvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>