Stiklinės dušo sienelė: lengva pasirinkti, paprasta prižiūrėti

 1. Audrius sako:

  Stiklinės dušo sienelės vonios kambaryje – ne tik estetiškas, tačiau ir funkcionalus maudymosi erdvės sukūrimas, kuris padės Jums tinkamai dalimis paskirstyti maudymosi, valymosi bei, sakykime, dažymosi vietas. Daugelis klaidingai galvoja, kad stiklinės dušo sienelės priežiūra yra labai sudėtinga, reikalauja daug laiko bei kruopštumo, galiausiai, skatina samdytis specialistus, kurie atlieka profesionalų valymą.

  Mes su tuo nesutiktume, kadangi tikrai nėra sunku sutvarkyti stiklinį paviršių. Ypač tokiu atveju, jeigu Jūsų pasirinktos sienelės gaminamos iš kokybiško, būtent šiai paskirčiai skirto stiklo.

  Jūsų dėmesiui – patarimai greitai bei kokybiškai priežiūrai!

  Dušo sienelės rėmai turėtų būti valomi su soda, kadangi tai labai puiki priemonė, kuri sėkmingai pašalina bet kokius nešvarumus, tuo pačiu, pelėsį. Žinoma, jeigu vonios kambaryje jis atsirado – tokiu atveju laikas ieškoti tinkamesnės vėdinimo arba kondicionavimo sistemos, kadangi nuolatos valyti su soda vargins.
  •Pačio stiklo valymui puikiai tiks actas, kuris labai rekomenduojama kaip blizginimo priemonė. Galima valyti su grynu actu arba skiesti su vandeniu 1:1 santykiu. Svarbiausia baigus valyti tinkamai nušveisti paviršių, kadangi dažniausiai baigiant valyti actu lieka negražūs ruožai. Juos pašalinti pavyks naudojant specialias stiklo valymo šluostes.
  •Dušo sienelės šonai gali būti valomi svogūnu, kadangi jis labai puikiai pašalina bet kokius nešvarumus. Tačiau yra didelis minusas. Kai tik svogūnu pateptos viešos sušlampa – kvapas tampa labai intensyvus. Ir dažniausiai tai tęsiasi net kelis šlapinimo kartus. O vėliau dingus nemaloniam kvapui tuo pačiu tenka dar kartą valyti paviršius, tad šiuo atveju dažnai labiau pasitarnauja specialios priemonės.
  •Stiklo blizginimui taip pat puikiai tinka ir alus, kuris nuvalo bet kokius stiklinius paviršius.

  Jeigu nežinote su kokiomis priemonėmis valyti pagal individualius užsakymus pagaminti stiklo gaminius – siūlome pasitarti su meistrais, kurie dažniausiai gali pateikti labai išsamias bei naudingas rekomendacijas.

  Dušo sienelės tikrai nėra reiklios ir skyrus joms minimalią priežiūrą pavyks ilgą laiką džiaugtis skoningai atrodančia, švaria aplinka, kurioje galėsite susikurti nuosavą SPA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>