Vandens gręžinio kaina: nuo ko priklauso?

 1. Lina sako:

  Vandens gręžinio įrengimas susideda iš sienelių tvirtinimo ir filtro įrengimo. Tokiems darbams kokybiškai atlikti naudojami plastmasiniai, geriamam vandeniui sertifikuoti vamzdžiai, todėl gręžinių vanduo yra tyras bei ekologiškai švarus. Vandens gręžiniai projektuojami aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie naudoja specialias kompiuterines programas, jos leidžia suprojektuoti gręžinius iš vandeningų, švaraus ir tyro vandens sluoksnių. Kiekvienas vandens gręžinys yra įrengiamas taikant modernią techniką ir technologijas, o tai labai svarbu norint, kad darbas būtų atliktas kokybiškai.

  Geriausias laikas pradėti gręžti gręžinį prieš pradedant statyti namą – iškart po to, kuomet kuoliukais pažymimas sklypas. Tai padeda sutaupyti daug lėšų, kurios vėliau būtų reikalingos tvoros ir vejos tvarkymui, po to, kai jomis pravažiuos gręžimo įrengimai, statybininkai apsirūpins geriamuoju ir techniniu vandeniu, o jums dar iki tvoros pastatymo suteiks galimybę pasijusti nuosavybės savininku.

  Visų pirma, vandens gręžinio kaina priklauso nuo jo gylio, kadangi kuo gilesnis gręžinys, tuo didesnė sąmata – gręžinio kaina skaičiuojama nuo įrengtų gręžinio metrų. Gręžinių gylis priklauso nuo vietovės, kurioje įrengiamas gręžinys – vienoje vietoje gręžinio gylis gali siekti 10–15 metrų, kitoje vietoje, kaip pavyzdžiui, ant kalno – gręžinio gylis gali viršyti 110–130 metrų. Įmonės specialistai, remdamiesi turima duomenų baze, iš anksto informuoja klientą apie jį dominančioje vietovėje esančius aplinkinių gręžinių gylius.

  Dar vienas faktorius lemiantis vandens gręžinio kainą, tai geologinės struktūros – gręžinio kaina yra didesnė vietovėse, kuriose reikia gręžti per kietas uolienas: dolomitus, klintis bei vietovėse, kuriose yra pavojus prasiveržti spūdiniam požeminiam vandeniui: fontanuojantys gręžiniai.

  Pageidaujamo vandens našumo (debito) – didesniam vandens debitui gauti reikalinga galingesnė ir brangesnė įranga: siurblys, hidroforas. Standartinis momentinis vandens poreikis vienai šeimai – apie 2–3 m3/val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>