Viskas apie all-on-4 dantų implantus

 1. administratorius sako:

  implantai

  Dantų implantavimas Kaune šiuo metu pats efektyviausias dantų atstatymo būdas, kuris garantuoja, kad susigrąžinsite ne tik gražią šypseną netekus nuosavų dantų, tačiau taip pat ir jų funkcionalumą, kuris garantuos tvarkingą bet kokio maisto sukramtymą. Tiesa, kadangi šiuo metu implantai yra tokie įvairūs, kyla klausimas, kurie yra geriausi. Juozas.Dental klinikoje Kaune dedami all-on-4 dantų implantai labai dažnai įvardijami inovatyviausiu ir geriausią kokybės bei kainos santykį pasiekti galinčiu pasirinkimu, kuris puikiai tinka tiek jaunesnio, tiek jau vyresnio amžiaus asmenims.

  Taigi, kodėl all-on-4 dantų implantai?

  All-on-4 dantų implantai Kaune dažniausiai dedami tokiu atveju, kai norisi atstatyti tiek keletos, tiek visų dantų funkcionalumą. Žinoma, taip darome ne tik dėl estetikos, tačiau ir dėl funkcionalumo, kadangi netekus nuosavų dantų labai svarbu užtikrinti jų pakaitalus. Kitu atveju greičiau ges kiti dantys, žmogus gali turėti sveikatos problemų, dėl irstančio žandikaulio kaulo net greičiau senti veidas. Akivaizdu, kad implantai padeda ne tik puikiai jaustis, tačiau ir gražiau atrodyti bei atvirkščiai.

  Žinoma, labai vertinama ir tai, kad implantai padeda ne tik pasiekti ilgalaikį rezultatą, tačiau tuo pačiu pats implantavimas yra gana greitas ir paprastas. Dažnas bijo procedūros, tačiau paskui pamato, kad jos ne tik kaina gana maža, tačiau ir eiga – greita.

  Implantavimo eiga

  Implantavimo metu labai svarbu reguliariai kalbėtis su gydytoju. Jie dažniausiai suteikia visą reikalingą info, tačiau papildomai ir mes Jums siūlome kuo daugiau klausti. Tokiu atveju gavus atsakymus žinosite kas ir kaip.

  1. Pirmiausia reikia rasti gerą kliniką, kurioje teikiamos paslaugos atitiktų Jūsų poreikius. Siūlome skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti vaizdinius apie tam tikras paslaugas teikiančias vietas. Galbūt tai taps stimulu pasinaudoti implantavimo paslaugomis.

  2. Taip pat atvykus procedūrai dažniausiai detaliai supažindinama su visa eiga ir tai yra geros klinikos ženklas. Apžiūrima burnos ertmė ir pateikiama išsami info.

  3. Pagal sveikatos būklę kuriami implantai, kurie bus implantuojami kito susitikimo metu. Gaminimo metu naudojamos pažangiausios technologijos ir geriausios medžiagos, kurios garantuoja ilgalaikį rezultatą.

  4. Galiausiai – vykdoma implantacija.

  Implantų kaina atsiperka, kadangi jie visiškai atstoja natūralius dantis. Jeigu norite sutaupyti – palaikykite akcijos. Kaina bus mažesnė, tačiau paslaugos lygiai tokios pat kokybiškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>