5 patarimai, kaip paprasčiau išsirinkti batus internetu

 1. administratorius sako:

  Internetinė prekyba tampa vis populiaresnė. Ypač moterys dažnai lankosi internete, kad galėtų surasti avalynę, kurios ieško. Neišeinant iš namų galima palyginti įvairių rūšių batus, susirasti mažiausią kainą ir pasirinkti geriausią porą. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai apsipirkti internete, kad nenusiviltumėte ir norėtume tai daryti ir kitą kartą. Mes parengėme penkis geriausius internetinių batų pirkimo patarimus.

  1. Žinokite savo pėdos dydį.
  Tai bene svarbiausias dalykas, kurį turite išsiaiškinti prieš pirkdama batus internetu. Nėra paslaptis, kad batų dydžiai gali skirtis tarp gamintojų ir pardavėjų internete. Prie kiekvienos prekės rasite pėdos dydį parašyta centimetrais, todėl labai svarbu ne tik žinoti batų dydį, bet ir išsimatuoti pėdos ilgį centimetrais. Žinodami šiuos skaičius būsite labiau garantuoti, jog batai jums tiks.

  2. Turėkite idėją, ko ieškote.
  Lankymasis internetinėje parduotuvėje, žinant tik tai, kad jums tiesiog reikia batų gali būti labai painus. Iš pradžių mintyse atsakykite į kelis klausimus: Kokio stiliaus batų ieškote? Svarbiausia patogumas, funkcija ar išvaizda? Galbūt žinote ir spalvą, kokios norėtumėte. Puiku! Atsakiusi į šiuos klausimus iš karto padėsite sau susiaurinti paiešką ir sumažinti tikimybę, kad netrukdys tai kas jums net neįdomu. Internetinėje parduotuvėje batuskveras.lt yra galimybė filtruoti prekes pagal kategorijas, dydį, avalynės spalvą, stilių, kulno ar platformos aukštį ir medžiagiškumą.

  3. Avalynės pirkimas internetu.
  Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje, kuri turi itin didelį avalynės pasirinkimą. Pirkdami internetu iš batuskveras.lt turėsite galimybę rinktis iš labai daug kategorijų, stilių, spalvų, kurios jums parodys konkrečiai tuos batus, kurių ieškote. Taip tik dar patogiau ir greičiau rasite, tai, ko ieškote.

  4. Pasidomėkite apie pardavėjo sąlygas ir reputaciją.
  Nors ir nusipirksite batus pagal savo dydį, visada išlieka nedidelė rizika, kad jie jums gali netikti. Pasidomėkite, ar pardavėjas siūlo geras grąžinimo/keitimo sąlygas. Jeigu batai jums labai patinka, tačiau dydis galėtų būti didesnis arba mažesnis, patikimas pardavėjas suteiks jums ir keitimo galimybę. Batai internetu batuskveras.lt tereikia užpildyti grąžinimo formą ir išsiųsti prekę atgal arba prašyti keitimo.

  Taip pat labai svarbu susižinoti kuo daugiau apie pardavėją. Paskaitykite atsiliepimus, taip galėsite susidaryti nuomonę apie internetinę parduotuvę. Jeigu atsiliepimai geri, atsiras pasitikėjimas pardavėju ir galėsite drąsiau rinktis ir užsisakinėti avalynę.

  5. Siuntimas ir bendra kaina.
  Niekam nėra paslaptis, kad pirkdami internetu, dažniausiai tikimės geros kainos. Būtent batai internetu iš batuskveras.lt siūlo labai geras kainas, nemokamą prekių pristatymą nuo tam tikros sumos. Pirkdami internetu (prekių krepšelyje) galite pasirinkti kokiu būdu norite, kad prekės būtų pristatytos, nuo to priklausys ir siuntimo laikas. Nepamirškite, kad tik apsipirkimo pabaigoje bus susumuota visa sumą, kurią reikės sumokėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>