Kaip įsirenginėti ofisą namuose?

 1. administratorius sako:

  Darbas internetu iš namų šiame laiko tarpsnyje tapo labai populiarus ir pakeitė darbo sąlygas į hibridinius darbo pasiūlymus. Darbas namuose kompiuteriu tai pagrindinė funkcija, norint atlikti darbo funkcijas namuose, pc monitoriai tai ta darbo priemonių dalis, bet kurių darbui namuose apsieiti negalime. Namų biuro tendencija auga visame pasaulyje. Vis daugiau žmonių bent porą dienų per mėnesį praleidžia dirbdami namuose. Kol darbdaviai kuria savo biuro aplinką atsižvelgdami į gerą ergonomiką ir patogumą, namų biurams daroma mažai. Štai keletas patarimų, kaip patogiai įsirengti namų biurą.

  Optimalaus namų biuro projektavimas

  Eurostato duomenimis, 8,3 % visų dirbančiųjų ES 2022 m. retkarčiais dirbo namuose – kai kurie net dažniau. Tai visų pirma savarankiškai dirbantys asmenys, kurie dirba namuose (vidutiniškai 18,5 %). Bet ar iš tikrųjų tinkamai sėdime dirbdami namuose? Kai kurie iš mūsų gali sėdėti prie virtuvės stalo ant nepatogios kėdės arba atsiremti į sofą, užsidėję nešiojamąjį kompiuterį ant pilvo, o kiti sėdi lovoje. Akivaizdu, kad mūsų darbo pozicijų keitimas yra geras dalykas, tačiau, žinoma, galime padaryti geriau nei aukščiau pateikti pavyzdžiai.

  Padidinkite darbo efektyvumą su judančia aplinka

  Žmonės priversti judėti. Štai kodėl mums visiškai nenatūralu visą darbo dieną praleisti sėdint. Keletas mokslinių tyrimų rodo, kad fizinis aktyvumas turi didelę teigiamą įtaką mūsų protiniam apdorojimui ir darbingumui. Taigi šiek tiek judesio įtraukimas į darbo aplinką iš tikrųjų gali būti labai efektyvus. Viena iš sprendimo dalių gali būti darbuotojų namų biuro įrengimas sėdinčiu stalu. Bent jau tai suteikia jiems galimybę stovėti dirbant iš namų. Tiesą sakant, tie patys patarimai, kaip sukurti gerą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą biure, galioja ir namuose. Žemiau surinkome keletą kitų geriausios praktikos patarimų, kaip sukurti patrauklią namų biuro sąranką.

  Patarimai: kaip įrengti puikią namų biuro erdvę

  Optimalaus namų biuro projektavimas. Sukurkite ramią aplinką. Įsitikinkite, kad esate šiek tiek atskirti nuo likusių namų, kad nekiltumėte pagundos atlikti namų ruošos darbus. Jei šiuo metu turite laisvą kambarį, kurį dažniausiai naudojate sandėliavimui, išvalykite jį, vėdinkite ir paverskite patalpa, kurioje norėtumėte leisti laiką. Optimalaus namų biuro projektavimas. Raskite gerų saugojimo sprendimų. Naudokite spintas ir komodas, kad sutvarkytumėte daiktus ir išvengtumėte popierių krūvų susidarymo ant jūsų stalo. Aiškus stalas reiškia aiškų protą, o pasibaigus darbo dienai galite susidėti darbus. Turėkite gerą darbo laikyseną. Pasirinkite rašomąjį stalą su daug vietos stalui. Nešiojamąjį kompiuterį pastatykite tinkamame aukštyje, kad nežiūrėtumėte žemyn. Arba įsigykite ekraną ir prijungimo stotelę. Atskira klaviatūra ir pelė taip pat gali padėti jums dirbti geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>