Kaip padidinti ištvermę?

 1. Rita sako:

  Reguliariai atlikinėkite kardio užsiėmimus nuo 5 iki 6 kartų per savaitę bent po 30 minučių per dieną. Į kardio užsiėmimus įeina ėjimas, bėgimas, važinėjimas dviračiu, šokiai, plaukimas ir panašūs užsiėmimai.

  Atlikinėkite jėgos pratimus nuo trijų iki keturių kartų per savaitę. Atliekant jėgos pratimus reiktu koncentruotis į mažesnes raumenų grupes (kojos priklauso didelėms raumenų grupėm). Darykite atsispaudimus, pritupimus, bicepso pratimus, tricepso pratimus, pečių ir krūtinės spaudimus.

  Daug ilsėkis. Miegok nuo 6 iki 8 valandų per naktį. Stenkis eit miegoti tuo pačiu laiku ir keltis tuo pačiu laiku kiekvieną dieną. Valgyk sveikai ir kasdien vartok vitaminus.

  Po kiek laiko pradėk didinti krūvį („stresą“) į kardio pratimus. Jei tu vaikštai, tuomet pradėk vaikščioti greitesniu tempu. Jei tu bėgioji, tuomet paįvairink savo bėgiojimą bėgdamas į kalną ir žemyn nuo kalno. Pasididink sunkumą bėgiodamas įvairiais bėgimo takelių treniruokliais, kad raumenys pradėtu dirbti sunkiau.

  Būk reiklus. Su laiku pradėk reikalauti iš savęs didesnių rezultatų ir nebijok išbandyti savo galimybių ribas. Bėgant bėgimo takeliu kas 3 minutes stenkis sunkint savo bėgimą iki tol kol nepavargsi. Pastoviai įvairindamas savo bėgimo greitį ir sunkumą tu varžaisi su savo raumenimis ir taip gerini savo ištvermę.

 2. Vismantas sako:

  Svarbiausia – sportuoti. Nebūtina kasdien apsikrauti milžiniškais krūviais – svarbiausia sportuoti nuolatos. Net ir trumpas pasibėgiojimas, jei tai bus daroma kasdien be jokių išlygų, bėgant laikui leis pasiekti aukštų pasiekimų ištvermės srityje, o ką bekalbėti apie rezultatus, pasiekiamus dar labiau padidinus krūvį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>