Karjeros galimybės norintiems tapti jūreiviais

 1. administratorius sako:

  Kaip manote ar darbas jūroje yra sunkus? Koks yra jūreivio darbas? Ir kiek kainuoja jūreivio kursai? Buriavimo pramonė siūlo daugybę karjeros galimybių asmenims, norintiems siekti karjeros jūroje. Viena iš tokių karjeros galimybių yra komercinė laivyba, kuri apima prekių ir krovinių gabenimą per pasaulio vandenynus. Šiai pramonės šakai reikia įvairių kvalifikuotų specialistų, įskaitant denio pareigūnus, inžinierius ir kvalifikacijas, kurie dirbtų kartu, kad užtikrintų saugų ir efektyvų laivo eksploatavimą. Be to, ši pramonė siūlo karjeros krante galimybių, pavyzdžiui, uosto operacijos ir logistika, kurios yra būtinos pasaulinės ekonomikos funkcionavimui.

  Kitas karjeros pasirinkimas buriavimo pramonėje yra naftos ir dujų pramonė jūroje. Ši pramonė apima naftos ir dujų išteklių, esančių po vandenyno dugnu, tyrinėjimą, gavybą ir transportavimą. Šiam sektoriui reikia įvairių kvalifikuotų specialistų, įskaitant gręžimo jūroje įgulas, inžinierius ir pagalbinį personalą, kurie dirbtų kartu, kad užtikrintų saugų ir efektyvų atviroje jūroje esančių platformų ir laivų veikimą. Ši pramonė siūlo karjeros galimybes tiek sausumoje, tiek jūroje.

  Kruiziniai ir keleiviniai laivai yra dar viena karjeros galimybė buriavimo pramonėje. Šie laivai siūlo keleiviams įvairias paslaugas, įskaitant pramogas, maitinimą ir apgyvendinimą. Šiai pramonei reikia įvairių kvalifikuotų specialistų, įskaitant denio pareigūnus, viešbučio darbuotojus ir pramogautojus, kurie dirbtų kartu siekdami užtikrinti keleivių komfortą ir saugumą. Be to, ši pramonė siūlo karjeros krante galimybes, pavyzdžiui, pardavimą ir rinkodarą, kurios yra būtinos kruizinių laivų pramonės funkcionavimui. Apskritai buriavimo pramonė siūlo įvairias karjeros galimybes asmenims, norintiems siekti karjeros jūroje.
  Kvalifikacija ir įgūdžiai, reikalingi buriuotojo karjerai

  Norint siekti buriavimo karjeros, reikia tam tikros kvalifikacijos ir įgūdžių. Viena iš svarbiausių kvalifikacijų – reikiamų sertifikatų ir licencijų gavimas. Pavyzdžiui, jūreiviui gali tekti gauti Jungtinių Valstijų pakrančių apsaugos išduotą Merchant Mariner Credential. Šis įgaliojimas yra jūreivio kvalifikacijos įrodymas ir suteikia jam teisę dirbti tam tikruose laivuose. Be to, jūreiviams gali tekti gauti kitus sertifikatus, pvz., pagrindinio saugos mokymo sertifikatą arba pasaulinės jūrų nelaimės ir saugos sistemos radijo operatoriaus licenciją. Šie sertifikatai parodo jūreivio kompetenciją įvairiose srityse ir yra būtini siekiant karjeros pažangos pramonėje. http://cvpavyzdys.com/index.php/kaip-parasyti-cv-patarimai-kuriu-deka-cv-rasymas-bus-efektyviausias/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>