Kokie yra pranašumai automatinės ir mechaninės pavarų dėžės?

 1. administratorius sako:

  Kokios mašinos yra populiaresnės su mechanine ar automatine pavarų dėže? Daugeliui kyla klausimų, kas geriau automatine ar mechanine pavarų dėžė?
  Automatinės pavarų dėžės turi keletą privalumų, palyginti su mechaninėmis pavarų dėžėmis. Pirma, jais lengviau naudotis, todėl iš vairuotojo reikia mažiau fizinių pastangų. Tai ypač naudinga esant intensyviam eismui arba važiuojant didelius atstumus . Be to, automatinės pavarų dėžės užtikrina sklandesnį pavarų perjungimą, todėl padidėja degalų efektyvumas ir sumažėja transporto priemonės transmisijos sistemos nusidėvėjimas . Su automatinėmis pavarų dėžėmis vairuotojas gali daugiau dėmesio skirti keliui, o tai padidina saugumą ir mažina vairuotojo nuovargį . Apskritai automatinės pavarų dėžės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vairuodami teikia pirmenybę patogumui ir komfortui.
  Automatinės pavarų dėžės siūlo daugiau pavarų nei mechaninės pavarų dėžės, o tai leidžia dažniau keisti pavaras ir didesnę variklio galią. Tai reiškia, kad automatinės pavarų dėžės gali užtikrinti didesnį pagreitį ir geresnes charakteristikas stačiose įkalnėse. Be to, kai kurios automatinės pavarų dėžės turi mechaninį režimą, leidžiantį vairuotojui valdyti pavarų perjungimus, o tai suteikia patrauklesnę vairavimo patirtį be fizinių pastangų, kurių reikia mechaninei pavarų dėžei.
  Automatinės pavarų dėžės taip pat naudingos tam tikromis vairavimo sąlygomis, pavyzdžiui, žiemos oru ar avarinėmis situacijomis. Žiemą kai kurios automatinės pavarų dėžės turi žiemos režimą, kuris perjungia pavaras, kad padėtų automobiliui judėti per sniegą ar ledą. Avariniu atveju automatinės pavarų dėžės gali perjungti pavaras greičiau nei vairuotojas su mechanine pavarų dėže, todėl reakcija yra greitesnė. Apskritai automatinės pavarų dėžės siūlo daugybę privalumų, todėl daugeliui vairuotojų jos yra patrauklios.

  Mechaninių pavarų dėžių privalumai

  Mechaninės pavarų dėžės turi keletą pranašumų prieš automatines pavarų dėžes. Vienas iš svarbiausių privalumų yra didesnė kontrolė ir pritaikymas. Naudodamas mechaninę pavarų dėžę, vairuotojas gali visiškai valdyti pavaras ir, jei reikia, gali perjungti aukštyn arba žemyn, kad vairavimas būtų patrauklesnis ir labiau pritaikytas asmeniniams poreikiams. Be to, mechaninės pavarų dėžės leidžia vairuotojams perjungti pavarą žemyn, kad transporto priemonė sulėtintų, o tai ypač naudinga važiuojant stačiomis įkalnėmis arba esant intensyviam eismui . Apskritai, mechaninės pavarų dėžės užtikrina didesnį valdymą ir labiau įtraukią vairavimo patirtį, todėl jos yra populiarus vairavimo entuziastų pasirinkimas. Daugiau skaitykite http://justnet.lt/category/automobiliu-naujienos/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>