Terraproject: kam reikalinga projektų valdymo sistema?

 1. Henrikas sako:

  Projektų valdymo sistema Terraproject yra vienas iš lyderiaujančių bei sėkmingiausių sistemų įmonėms, kurios vykdo projektinę veiklą. Projektų valdymo neatsiesite nuo gerų rezultatų bei finansinės sėkmės, todėl jums reikėtų pasvarstyti apie projektų valdymo sistemos įsirengimą savo įmonėje.

  Kokios jos naudos?

  1. Supaprastėjusi dokumentų valdymo bei organizavimo tvarka – sistema automatiškai paruoš sutartis, suformuos užduotis, grupuos duomenis ir susirašinėjimus. Vėliau galėsite viską išskleisti ir matyti aiškiai.

  2. Vertinimas – galėsite matyti visų projektų finansinę naudą bei sąnaudas. Tiksliai ir atsakingai galėsite sekti kiekvieną projekto žingsnį ir matyti jo įtaką bei rezultatus.

  3. Paprasta prieiga prie informacijos – bet kurie, su projektais susiję duomenys bus prieinami iškart, be jokių trukdžių ar ilgų išarchyvavimo laikotarpių.

  4.Daug papildomų funkcijų – sistemoje vartotojai matys ne tik projekto eigą bei etapus, tačiau ir sandėlio atsargas, valdys resursus bei daug kitų opcijų.

  5. Taupomas laikas ir kaštai – registruojant viską vienoje vietoje bus taupomos jūsų įmonės lėšos ir darbuotojų laikas. Nereikės tuščio popierizmo, viskas suskaitmeninta ir paruošta naudojimui.

  Pagrindinė PVS paskirtis, taip pat ir Terraproject – supaprastinti projektų valdymą ir eliminuoti trikdžius bei kliūtis, kurios susidaro įgyvendinant projektinę veiklą.

  Įsivaizduokite realią situaciją: pildydamas užsakymo formą kažkas padaro klaidą. Pvz. ne taip įvedama data ar kiekis sąmatoje, įprastai klaidos sutvarkymas gali užtrukti nemažai laiko, nes reikia dokumentus surasti, pašalinti ir iš naujo suformuoti. Dabar viską galima padaryti tiesiog keletu klavišų paspaudimu, todėl vis daugiau įmonių renkasi naudotis būtent šia projektų valdymo sistema. Naudas pastebėsite iškart, o ilguoju laikotarpio pozityvus poveikis pelningumui bei įmonės veiklai taip pat bus jaučiamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>