Vyriški žieminiai šalikai gali būti ne tik šilti, bet ir sitlingi.

 1. Asta sako:

  Šalikai dešimtmečius buvo vyrų drabužių spintoje. Tradiciškai pagrindinė funkcija, atliekanti funkciją, taip pat leidžia jums pridėti asmeninį stilių, tuo pačiu įveikiant žemą gyvsidabrio tempą. Kašmyro šalikai žiemą turi būti prabanga, kuri nebūtinai turi sugadinti aprangą. Kai kurie geriausi kašmyro šalikai vyrams iš tikrųjų yra už prieinamą kainą ir neaukoja stiliaus ar šilumos.

  Kaip dažnai būna su vyriškais drabužiais, kruopštus ir apgalvotas pirkinys jus išlaikys stilingais ateinančiais metais – mes labiau norėtume, kad jūs pasipuoštumėte ant aukštos kokybės šaliko, kuris puikiai tilptų į jūsų dabartinę spintą, o ne pigus išmetamas kūrinys, kuris bus geras tik sezoną ar du.

  Štai penki pragmatiški patarimai, padėsiantys apsaugoti kaklą šią žiemą. Tad kokie turi būti žieminiai šalikai. Gaukite audinių jausmą. Vyriškos kaklaskarės. Kaip ir bet kurį kitą drabužių spintelės priedą, prieš apsisprendžiant, kuris šalikas jums tinka, būtina atsižvelgti į audinius. Vilna yra šilta, tačiau gali niežti ir netgi palikti bėrimą. Kašmyras yra minkštas, bet brangus. Merino vilna pasižymi šilumos ir švelnumo balansu, o akrilas yra pigus – ir tikrai taip jaučiasi. Kadangi šalikai yra gana maži daiktai didžiojoje daiktų schemoje, pakilti į aukštesnę kainą nebus taip brangu, kaip sakoma, gauti pilną paltą iš pliušinio audinio.

  Šilko kaklaskarės turi prabangų atspalvį dėka naujų mokyklų dandžių, tokių kaip „Empire Lucious Lyon“, tačiau jie labiau skirti pasirodymui nei šilumai. Tačiau kai kurios etiketės, linkusios link labiau stiliaus stiliaus spektro pusės, siūlo šilko ir kašmyro mišinius, kurie pasižymi puikiu šilumos, rankų audinio (kitaip, kaip tai jaučiasi jūsų oda) ir kokybės balansu.

  Išsinešimas čia yra tas, kad nenorite šaliko, kuris jausis nepatogiai jį vilkėdamas. Taigi, nepaisant to, kaip kvailai jaustumėtės bandydami šaliką uždarose patalpose, prieš įsipareigodami pirkti, turėtumėte įsitikinti, kad jo audinio sudėtis nedirgins jūsų odos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

//]]>